Munkatársat keresünk!

2022. január 19.

A HungaroCAD, az Autodesk mérnöki tervező, szimulációs szoftvereinek meghatározó hazai forgalmazója infrastruktúra építőmérnök munkatársat keres.

Munkatársat keresünk

Pozíció megnevezése:

Infrastruktúra építőmérnök

Főbb feladatok:

  • Az értékesítés támogatása szakmai prezentációkkal, a megfelelő megoldások kiválasztásával.
  • Megbízható, hosszú távú kapcsolat kialakítása és fenntartása kulcs ügyfeleinkkel.
  • Különféle építőmérnöki megoldások bemutatása, integrálása vállalati környezetbe, a tervezési, kivitelezési hatékonyság növelésével.
  • Technikai megoldások összekapcsolása üzleti folyamatokkal.
  • Technikai támogatás.
  • Képzések, tréningek tartása az ügyfelek részére.
  • Mérőszámok kialakítása és nyomonkövetése az ügyfelek beruházásainak megtérülési arányára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • BSC vagy MSC építőmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat építőmérnöki szoftver technológiák alkalmazásában
  • Autodesk Civil 3D alkalmazásában és munkafolyamataiban szerzett tapasztalat
  • Egy tervezési projekt folyamatainak ismerete, a különféle együttműködések megértése
  • Angol nyelv középfokú ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Fejlett előadói készség
  • Üzleti folyamat analízis ismerete
  • Jó megfigyelő készség
  • Erős csapatmunka képességek
  • Önálló munkavégzés, multitasking
  • Idő menedzsment és fontossági sorrendek alkalmazásának ismerete
  • Magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • Gyorsan fejlődő, dinamikus csapatban való részvétel.
  • A tanulás és fejlődés nálunk a karrier alapja.
  • Folyamatos képzéseket biztosítunk, kollégáink nem csak a magyar építőiparral, de a nagy nemzetközi szereplőkkel is kapcsolatba kerülhetnek, tanulhatnak tőlük.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk, teljesítményarányos jutalmazással.
  • Kellemes környezetben, fiatal, dinamikus csapatban dolgozhat, a legkorszerűbb technológiák és eszközök rendelkezésre állásával.

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Fehérvári út 84/A.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a releváns szakmai tapasztalat feltüntetésével a következő e-mail címre:

Sabathiel Balázs cégvezető, sabathiel.balazs@hungarocad.hu

Kapcsolatfelvétel